ARDINDAKİ GÜCE GÜVEN

Erdoğan ve Hüseyin Ür tarafından “Kardeşler Torna Atölyesi” adı altında Sakarya modern sanayi sitesinde 100 m2 binada aile firması olarak kuruldu. 1986 yılında “Ürmaksan Makine Sanayi” ismini aldı. Sektörde 43. Yılını kutlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar kendini hem teknolojik hem kalite hem de uzman kadro anlamında sürekli geliştirmektedir. İş hayatına 100 m2 olan bir dükkânda 3 kardeş ile başlayan firmamız, şu an toplamda 10.000 m2, 4.000 m2’si açık alandaki tesisi ile hizmet vermektedir. Sakarya bölgesi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok bölgede hizmet vermektedir. Modern CNC ve Lazer teknolojisi ile çalışan makine parkuru, elektrostatik toz boya ünitesi ve 85 personeli ile Türk tarım sektörüne değer katma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak katma değeri yüksek ürünler üreterek alanında donanımlı ve uzman kadrosu ile sektörde gururlu yerini almaktadır. İnsan odaklı yönetim anlayışını benimseyerek her gün daha iyiyi en iyiyi hedefleyen Ürmaksan, ürettiği ve geliştirdiği ürünlerin imalatı konusunda, geniş bir üretim tesisine sahip olarak, yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerine imalat ve satış hizmeti vermektedir.

Ürmaksan 1979 yılından bu zamana kadar Türk tarım sektörüne AGRİTÜRK balya makineleri, biçerdöver yedek parçaları ve balya makineleri yedek parçalarının üretimini gerçekleştirerek hizmet vermektedir. Bugün ulusal /uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini en iyi şekilde sürdürmektedir. Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerinin taleplerini dikkate alıp beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmektedir. Firmamız 2003 yılından bu yana yurt dışı fuarlarına katılım göstererek değişmeye ve gelişmeye devam etmektedir. İç ve dış dünyada sizler için daha düşük maliyet ile daha seri ve daha kaliteli üretim yapmayı hedeflemektedir. Siz, değerli müşterileri için durmadan çalışmaya ve çabalamaya devam etmektedir.

Teknolojiye verdiği değer ile gelişime her zaman açık olan Ürmaksan, sadece teknoloji ve yenilikler ile sınırlı kalmamaktadır. Müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımıza değer katmak önceliklerimiz arasındadır. Türk tarım sektörüne vermiş olduğu hizmetler ile sektörün öncü isimleri arasında yerini almaktadır. Sizde işi ehline bırakmak istiyorsanız Ürmaksan ailesi ile iletişime geçmeyi unutmayın.